داستان بازی The Last of Us 3 نوشته شده است!

داستان بازی The Last of Us 3 نوشته شده است!

3 هفته قبل
احمد موسوی

کارگردان سری The Last of Us پس از شایعات فراوان اعلام کرد که ساخت نسخه سوم این مجموعه حقیقت دارد.

وی به تازگی تایید کرده است که داستان بازی Last of Us 3 نوشته شده ولی پروژه ساخت هنوز آغاز نشده است و در ادامه علت آن را گفته است.

نیل دراکمن کارگردان خلاق استودیوی ناتی داگ و سازنده بازی‌های جذاب The Last of Us و Uncharted در اینباره گفته است: که از زمان انتشار نسخه اول تا نسخه دوم چیزی حدود 7 سال زمان صرف شد و باید در این راه مطمئن باشید که اثری جذاب خلق خواهید کرد و به چالش کشیده خواهید شد.

 

در ادامه نیز گفت: «ما تاکنون دو بازی از این مجموعه را داشتیم که فکر می‌کنم باوجود روایت یک ماجرای کاملاً خصوصی برای شخصیت‌های داستان، به طرز گسترده‌ای با عموم مخاطبان ارتباط برقرار می‌کند. وقتی فقط با یک بازی سروکار دارید، هیچ الگویی از یک مجموعه در آن دیده نمی‌شود. اما وقتی درباره دو بازی صحبت می‌کنید، حالا آرام آرام الگوها را مشاهده خواهید کرد. بنابراین من فکر می‌کنم که اگر قصد ساخت قسمت سوم را داشته باشیم، باید به یک سری اصول ساختاری و مضمونی پایبند باشیم.»

 

بنا به شواهدات، اعضای استویو ناتی‌داگ در حال گفتگو باهم هستند تا به یک نتیجه برای ساخت و توسعه این بازی برسند و ممکن است در آینده شاهد اخبار معرفی این بازی باشیم.

بیشتر بخوانید :  آیا کاراکتر فیلم Die Hard به Call Of Duty : Warzone می‌آید؟
این محتوا در دسته‌بندی قرار گرفته‌است.
نظر شما چیست؟

ثبت نظر