10 فیلم برادران وارنر 2022

دسته بندی : اخبار

10 فیلم برادران وارنر که در سال 2022 به یک باره استریم خواهد شد

به نظر می رسد WarnerMedia آماده است تا با استفاده از دارایی های برادران وارنر خود برای جذب مشترکین به این سرویس در سال 2022 ، فیلم کامل برادران وارنر 2021 را در HBO Max تحت اکران کامل قرار دهد.

طی تماس درآمد سه ماهه دوم AT&T در این هفته ، از مدیران این شرکت در مورد چگونگی شکل گیری یک مدل انتشار دائمی برای استراتژی انتشار دائمی تر ، به ویژه در مورد تئاترها ، پرسیده شد.
جیسون کیلار ، رئیس WarnerMedia ، با اشاره به موفقیت Godzilla vs. Kong با درآمد 463 میلیون دلاری، پاسخ داد  بسیار خرسندیم که مشتری ها در دوران کرونا ما را حمایت میکنند.

کیلار در ادامه گفت که برادران وارنر 10 فیلم را تولید می کنند که در همان روز اکران در HBO Max برای اولین بار پخش می شوند. اگرچه مشخص نیست که این 10 عنوان کدام عناوین را شامل می شوند ، اما این تصمیم نشان می دهد که همه گیری ویروس کرونا، به طرز قابل توجهی بر نحوه مقابله با انتشار فیلم های خود توسط WarnerMedia تأثیرگذاشته است.

كیلار صریحاً اظهار داشت كه این شركت قصد ندارد به استراتژی اكران فیلم گذشته بازگردد.

کیلار گفت: “من فکر می کنم آنچه که شما می خواهید ببینید این است که صنعت همچنان به پیشرفت و پیشرفت خود ادامه می دهد و نه تنها برای مصرف کنندگان و طرفداران بلکه برای شرکای تجاری ما نیز کار می کند.

بیشتر بخوانید :  بازی Guardian of Galaxy در E3 2021 معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید