تاریخ انتشار Sonic Frontiers فاش شد

دسته بندی : اخبار

اگر اطلاعات ارائه شده توسط یک خرده فروشی تایوانی صحت داشته باشد، بازی جدید سونیک یعنی Sonic Frontiers در تاریخ۲۴ آبان (۱۵ نوامبر) منتشر خواهد شد. علاوه بر این، گفته شده که بازی پس از انتشار، چندین DLC دریافت خواهد کرد.

البته این اولین باری نیست که برای انتشار بازی جدید سونیک به این تاریخ اشاره شده و حساب PlayStation Game Size در توییتر سال گذشته بر اساس پایگاه داده پلی‌استیشن اشاره کرد که Sonic Frontiers در این تاریخ قرار است منتشر شود.


سگا اولین بار در مراسم گیم اواردز ۲۰۲۱ Sonic Frontiers را معرفی کرد و در آن زمان گفته شده بود که بازی در فصل تعطیلات برای پی‌سی، پلی استیشن، سوییچ و ایکس باکس عرضه خواهد شد.

این جدیدترین بازی سه بعدی در مجموعه سونیک است و در آن شاهد خارپشت آبی معروف و دوستانش هستیم که به دنبال «دکتر اگمن» هستند که کنترل یک «فناوری باستانی» را از دست داده است. نسبت به سایر بازی‌های Sonic، این عنوان دارای گیم‌پلی بهبود یافته است و در آن بازیکنان می‌توانند به اکتشاف مناظر سرسبز و وسیع بپردازند.

اخیرا اعلام شده بود که بازی Sonic Frontiers سه‌شنبه این هفته، در مراسم گیمزکام ۲۰۲۲ حضور خواهد داشت که با این وجود می‌توان انتظار داشت تاریخ انتشار رسمی آن توسط سگا اعلام شود. تیم ویجیاتو تمام اخبار مربوط به رویداد گیمزکام و مراسم افتتاحیه آن را در سایت و شبکه‌های اجتماعی پوشش خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید